0 %

  • KURUMSAL

  • HAKKIMIZDA

36 yıllık deneyim
"Bu ülkenin gücü her şeye yeter"


1982 yılında Gaziantep’te kurulan Ceylan Group bünyesinde bulundurduğu Ceylift, Ceytreyler, Ceycomponent ve Ceytech markaları ile faaliyet göstermektedir.

Üretimdeki hızını yeni ürün ve markalar ile sürekli geliştirmeyi hedefleyen  Ceylan Group,  sanayi dalında ilk adımını Ceytech Ataşman markası ile İş Makinesi Ataşmanları üretimi alanında atmıştır.

2010 yılı içerisinde Treyler üretimi konusunda yerel bir markayı satın alarak yeniden yapılandırmış ve Ceytreyler Markası ile hizmete sunmuştur. 

2011 yılına kadar yatırımlarına hızla devam eden grubumuz son olarak İstifleme makineleri sektörüne Ceylift Forklift markası ile adım atmıştır. Bu Toprakların Forklift’i sloganı ile yola çıkan Ceylift Forklift Ceylan Group’un Adana Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde üretilmektedir. Türkiye genelinde  %6’lık Pazar payı ve geniş ürün portföyü ile Yerli Üretimin gücünü pekiştirmektedir. 

Ceylan Group, yüksek kalite hammadde kullanılarak titizlikle üretim ve hızla gelişen teknolojiyi takip ederek benimsediği kalite anlayışı ile hizmet verdiği sektörlerde faklılığını ortaya koymaktadır.